Twoja podróż online zaczyna się tutaj.

Tworzenie obecności w sieci wymaga odpowiedniej platformy. Daj się zauważyć z naszym samodzielnym kreatorem witryn z funkcjonalnością "przeciągnij upuść".

Niezależnie od tego, czy chcesz promować siebie czy swoją firmę, nasz kreator stron jest oparty na szablonach, kreatorach i przewodnikach treści oraz jest wystarczająco prosty dla początkujących i bogaty w funkcje dla profesjonalistów. Coś jak PowerPoint, ale mocniejszy, bardziej elegancki i prostszy. Rozwiązanie, którego będziesz używał z przyjemnością.

Funkcjonalności kreatora Site Builder

Kreator Site Builder zawiera pełen zestaw funkcji.

Edytor "Przeciągnij i Upuść"

Edytor "Przeciągnij i Upuść" pozwala klientom dodawać i rozmieszczać elementy witryny bezpośrednio na stronie z predykcyjnym podświetlaniem obszarów do umieszczenia.

Funkcjonalności tworzenia

Możesz korzystać z gotowych elementów układu, takich jak tekst, przyciski, zdjęcia czy ikony, aby zbudować dowolny, profesjonalnie wyglądający układ strony.

Wstępnie zaprojektowane moduły

Nie trać czasu na manipulowanie układami treści. Kolekcja 350+ modułów ułatwia budowę profesjonalnych stron internetowych bez żadnych umiejętności technicznych.

Dla urządzeń przenośnych

Strony będą wyglądały świetnie na każdym urządzeniu. Szablony są w 100% responsywne na wszystkich urządzeniach, smartfonach, tabletach i komputerach stacjonarnych.

Integracja z biblioteką zdjęć

Wzbogać swoją stronę o wybór ponad 200 000 profesjonalnych zdjęć premium w wysokiej rozdzielczości. Kreator Site Builder zawiera ponadto funkcje osadzania filmów i optymalizacji obrazów.

Automatyczny zapis i tworzenie kopii zapasowych

Możesz być pewien, że nie stracisz nic ze swojej pracy dzięki zapisywaniu w czasie rzeczywistym. Edytor automatycznie zapisuje wszystko podczas pracy klienta.

Blog

Podziel się swoją historią i nawiąż kontakt z odwiedzającymi, dodając do swojej witryny spersonalizowany blog. Skonfiguruj wygląd postów na swojej stronie internetowej.

Szkice wpisów

Stwórz swój wpis na blogu, zapisz i opublikuj później, tak, aby zbiegło się to w czasie z konkretnymi wiadomościami lub specjalną promocją.

Edytor postów

Wprowadzaj zmiany w poście już po jego opublikowaniu za pomocą wbudowanego narzędzia i edytora do tworzenia treści.

Udostępnianie w social media

Zachęć odwiedzających do polubienia i udostępniania treści, dodając na swojej stronie ikony platform społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn i Pinterest.

Komentarze i polubienia na Facebooku

Daj odwiedzającym możliwość komentowania i polubienia Twojej strony na Facebooku bez opuszczania witryny.

Połączenie z Instagramem i Twitterem

Automatycznie pokazuj zdjęcia z Instagrama na swojej stronie internetowej za każdym razem, gdy je publikujesz. Informuj odwiedzających witrynę na bieżąco, wyświetlając najnowsze wiadomośći z Twojego konta na Twitterze.

Elastyczne plany

Niezależnie od tego, czy tworzysz butik, sklep, czy kompletny market, dostępne są plany dla 10, 50 i 500 produktów.

Bezpieczne i ogólnoświatowe płatności

Zintegruj się z takimi bramkami płatności jak Paypal, Square, Stripe i ponad 50 innymi zaufanymi dostawcami płatności kartą, aby umożliwić natychmiastowe akceptowanie kart płatniczych.

Prosta i szybka sprzedaż

Zapewnij klientom szybszą i łatwiejszą realizację transakcji dzięki opcjonalnej rejestracji podczas realizacji transakcji. Zapewnij bezpieczny, jednostronicowy koszyk, zawierający również komentarze klientów do zamówień.

Listowanie i zarządzanie produktami

Wybieraj spośród wielu układów stron produktów oraz dostosuj opisy i projekty według własnego uznania. Ułatw klientom znajdowanie produktów, organizując je w kategorie.

Promocje, rabaty i kupony

Twórz kupony rabatowe lub kody promocyjne, aby zwiększyć sprzedaż. Zwiększ liczbę konwersji, wyświetlając regularne ceny wraz z obniżonymi cenami.

Zarządzanie zasobami

Śledzenie zapasów pomaga dowiedzieć się, czy nadszedł czas, aby uzupełnić zapasy produktów oraz które z ich wariantów są najpopularniejsze.

Wysyłka na cały świat

Możesz podać swoim klientom rzeczywiste stawki przewoźnika, łącząc swój sklep internetowy z firmą przewozową, taką jak USPS, FedEx, UPS, Australia Post, Canada Post itp.

Podatki i VAT

Zastosuj obliczenia podatkowe dla dowolnego kraju lub zdefiniuj konkretne strefy. W pełni kontroluj obliczanie podatków, ustawiaj podatki dla poszczególnych lokalizacji, dodawaj podatki dla grup produktów lub ustawiaj produkty bez podatku.

Zarządzanie i śledzenie zamówień

Natychmiastowe otrzymywanie powiadomień o zamówieniach za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zarządzanie i przeglądanie wszystkich zamówień, wyszukiwanie zamówień, filtrowanie ich według kategorii oraz aktualizacja zamówień, informacji o kliencie i dodawanie numerów do śledzenia przesyłki.

Szablony wspomagające biznes

Uzyskaj kreator Site Builder, aby otrzymać dostęp do ponad 150 szablonów, które zapewnią szybki i łatwy sposób na rozpoczęcie pracy.

Wypróbuj Site Builder za darmo

Z kontem próbnym, możesz przetestować kreator Site Builder i w pełni zbudować swoją nową witrynę za DARMO, bez żadnych kosztów wstępnych.Nie płać nic, dopóki nie będziesz gotowy do publikacji!

One Page

7.57
miesięcznie
  • 1 Liczba stron
  • n/a Produkty e-commerce

Unlimited

18.98
miesięcznie
  • Unlimited Liczba stron
  • n/a Produkty e-commerce

Store

30.39
miesięcznie
  • Unlimited Liczba stron
  • 10 Produkty e-commerce

Store Plus

76.03
miesięcznie
  • Unlimited Liczba stron
  • 50 Produkty e-commerce

Store Premium

98.86
miesięcznie
  • Unlimited Liczba stron
  • 500 Produkty e-commerce

Every Package Includes These Amazing Features:

Profesjonalne szablony stron internetowych
Projekt zorientowany na użytkownika dla wszystkich poziomów umiejętności
Łatwa edycja metodą "Przciągnij u Upuść"
Responsywny dla urządzeń mobilnych
Darmowa galeria obrazów
Bloki konstrukcyjne oparte na komponentach
Blog
Automatyczne układy dla proporcjonalnych odstępów
Kreator formularzy kontaktowych
Przywracanie kopii witryn
Dziedziczenie motywu
Integracja z mediami społecznościowymi
Przyjazny SEO
Wbudowana analityka

Jak kreator Site Builder wypada w porównaniuz konkurencją?

Projektowanie zorientowane na użytkownika o wszystkich poziomach umiejętności

Zaprojektowane z myślą o prostocie i łatwości użytkowania oznaczają wyższe CSS (Customer Satisfaction Scores) i większe zadowolenie odwiedzających.

Responsywny dla urządzeń mobilnych

Pozwala zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku przy tworzeniu witryny dla różnych urządzeń mobilnych.

Moduły oparte na komponentach

Wstępnie zaprojektowane bloki konstrukcyjne pomogą Ci zbudować profesjonalne strony internetowe bez tracenia czasu na zmiany w układzie treści.

Nie wymaga znajomości kodowania

Kreator SiteBuilder nie jest skierowany do profesjonalnych programistów. Naszym celem jest zapewnienie platformy dla małych i średnich przedsiębiorstw, z której każdy może w ciągu kilku minut stworzyć eleganckie strony internetowe działające na dowolnym urządzeniu.

Płać mniej za więcej

Za połowę ceny innych narzędzi do budowania stron internetowych otrzymujesz wszystkie korzyści oraz lepsze funkcjonalności.